FAYDALI BİLGİLER:

 

 

Değerli Müşterilerimiz,

 

Siparişinize ait kargo takip kodu, "siparişiniz kargoya verildi" e-mail bilgilendirmesi sonrasında Sürat Kargo firması tarafından sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza otomatik SMS (kısa mesaj) olarak gönderilmektedir.

 

Online siparişiniz ile ilgili bilgi almak istediğiniz herhangi bir konu olması durumunda [email protected]  e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Notlar:

 

Kargo sürecinde bir gecikme yaşanmaması için siparişlerinizi ürün kullanım zamanından en az 1 hafta önce oluşturmanızı öneririz.

 

 

E-ticaret sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, İzmir Lojistik Merkezimizden sadece Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. 

 

 

 

İletmek istediğiniz her türlü öneri ve görüşünüzün bizim için değerli olduğunu hatırlatır, keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Saygılarımızla,

 

 

 

TARIMSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ HER YERDE YANINIZDA !

 

 

* Üretici Danışma Hattı: 0 850 811 50 50

 

* Mobil Mesaj Hattı: 0 532 135 72 72

 

 

 

ADRESLER:

 

 

* Gübretaş Genel Müdürlük Adresi: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Kat: 12-30-31 34732 Kadıköy / İstanbul Dahili Telefon Numarası: 0 (216) 468 51 01

 

* İzmir Lojistik Merkezi Adresi: Kırlar Mevkii Fatih Mah. Atatürk Caddesi Helvacı / Aliağa - İzmir

 

* E-mail Adresi: [email protected]

 

* KEP Adresi: [email protected]

 

 

 

 

Gübretaş "bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırma" misyonu gereği yıllardır çiftçilerimize bitki besleme konusunda rehberlik ediyor. Gübretaş'ın uzman ziraat mühendislerinin bitkilerin besin maddeleri ihtiyacı ve bölgelerin toprak yapısı özelliklerine göre hazırladığı besleme programları, ziraat fakülteleri ve tarımsal araştırma enstitülerinin katkılarıyla zenginleştirildikten sonra bahçe/tarla şartlarında deneniyor. En yüksek verimlerin elde edildiği çalışmaların sonuçlarını "Etkili Gübreleme Programları" olarak çiftçilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

App Store'dan ve Google Play Platformundan Etkili Gübreleme Programları uygulamasını mobil cihazlarınıza hemen indirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR