"Gübretaş Bahçem" bir GÜBRETAŞ (Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi) markasıdır.

GÜBRETAŞ, 1952 yılında tarım sektörüne kimyevi gübre girdisi tedarik etmek amacıyla kuruldu. O tarihten bugüne sektöründe hep öncü rolünü üstlendi; Türkiye'nin ilk kimyevi gübre fabrikasını kurdu, ilk fosforlu ve kompoze gübresini üretti.

Yarım asrı aşan yolculuğunda "sürekli değişim" ilkesiyle hareket ederek Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olmayı başardı. GÜBRETAŞ'ı pazarda güçlü kılan yönlerinden biri de büyük ve yaygın bir bayi ağıyla hizmet veriyor olmasıdır. Müşterilerimiz GÜBRETAŞ markalı ürünlere Türkiye'nin 2800 noktasından ulaşabilmektedir.

GÜBRETAŞ, 2000'li yıllardan sonraki yatırımlarıyla bir yandan kendi sektöründe hızla büyüyerek yüzde 30 Pazar payı ile sektör liderliğini pekiştirirken, diğer yandan da hem ana hissedarı Tarım Kredi Kooperatifleri hem de kendi bünyesinde kurulan iştirak firmalarıyla oluşturduğu güçlü sinerji sayesinde Türkiye'nin tarım sektörü ve ekonomisi için katma değerler üretmeye devam ediyor. Aynı zamanda sosyal sorumluluk alanında geliştirdiği projelerle de sektörüne öncülük ediyor.

Köklü geçmişiyle bu topraklara değer katan GÜBRETAŞ, tarım alanındaki deneyimini şimdi de şehir hayatının renklerine taşıyor.

Menekşenizin morunda, sardunyanızın pembesinde, gülünüzün kırmızısında, orkidenizin beyazında, bahçenizin yeşili ve tüm çiçeklerin renklerinde olmaya hazırız.

Gübretaş Bahçem çiçek, çim, ağaç, fidan ve tüm yeşil yapraklı bitkilerin besin ihtiyaçlarını karşılayacak zengin bir ürün içeriğine sahip.

GÜBRETAŞ güvencesiyle, bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu özel olarak formüle edilmiş olan ürünlerimizi www.gubretasbahcem.com.tr adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

GÜBRETAŞ BAHÇEM

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR